Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 13.10.2021 15:28

13.10.2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Підволочиської селищної ради. Було розглянуто питання про початок опалювального сезону. Ознайомилися та обговорили рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації.

Комісія прийняла рішення дозволити селищному голові видати розпорядження про початок опалювального сезону на об’єктах соціальної інфраструктури Підволочиської селищної  територіальної громади, які опалюються твердопаливними котельнями і електроопаленням, а після підписання договорів на постачання газу комунальними закладами селищної ради подача тепла буде здійснюватися в дошкільні навчальні заклади, заклади загальної середньої освіти, позашкільні навчальні заклади, відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Центру соціальних послуг  Підволочиської селищної ради, корпуси стаціонарного перебування хворих комунального некомерційного підприємства «Підволочиська центральна лікарня».