«Велике будівництво» у Підволочиську!

Дата: 26.10.2021 14:19

Сьогодні у Підволочиську вже розпочалися підготовчі роботи до реалізації проекту «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-20-10 Збараж - Підволочиськ на ділянці км 35+000 - км 40+118, Тернопільська область», який буде реалізовуватися по Програмі Президента України «Велике будівництво» з допомогою та сприянням народного депутата України Ігоря Василіва.

Восени 2021 року та навесні 2022 року буде проведено капітальний ремонт центральних вулиць селища Тернопільської  та Данила Галицького.

В ході ремонтних робіт буде замінено дорожнє покриття, проведено корегування тротуарів та автомобільних зупинок, встановлено нове сучасне освітленням,  озеленення.

У зв’язку із ремонтними роботами буде обмежено  рух транспорту. Тому, просимо запастися терпінням.