26 листопада Підволочиський селищний голова та керівники структурних підрозділів Підволочиської селищної ради в онлайн-форматі прозвітують про виконану роботу за 2021 рік

Дата: 18.11.2021 10:03

В п’ятницю, 26 листопада о 12:00 год. відбудеться онлайн-звіт роботи Підволочиського селищного голови за 2021 рік.

Жителі Підволочиської територіальної громади можуть надіслати свої запитання Віталію Дацку або керівникам структурних підрозділів селищної ради на електронну адресу 04396294@mail.gov.ua та у письмовому вигляді у загальний відділ селищної ради до 16.00 год.  25 листопада 2021 року.

Звіт відбудеться на платформі ZOOM. Посилання на онлайн-подію буде додатково надано у п’ятницю, 26 листопада о 9.00 год.

Запрошуємо жителів громади до діалогу!