Закінчується календарний рік. Саме час провести підсумки господарської діяльності в кожному населеному пункті громади. Сьогодні мова піде про село Оріховець. Цей рік, як і попередні, для даного населеного пункту,  видався надзвичайно вдалим в плані реалізації господарських проектів. В попередньому дописі ми вже інформували громаду  про перекриття адмінбудинку, в якому знаходиться старостат, ФАП та сільська бібліотека. Окрім того, за  сприяння народного депутата України Ігора Василіва, в НВК «Оріховецький ЗНЗ І- ІІІ ст. - ДНЗ» встановлені сучасні енергоефективні газові котли італійського виробництва.  Місяць тому завершили будівництво огорожі біля обеліску героїв, загиблих у ІІ світовій війні. Не можливо не відзначити проведені масштабні роботи по благоустрою центральної частини села. Все це стало можливим саме  завдяки спільним зусиллям фермерського господарства «Оріховецьке», ПП Кучми Володимира Несторовича, заступника селищного голови Володимира Витрикуша та старости села Бориса Канюки. Зі слів Володимира Витрикуша, директор ТОВ «Агро-Рось» Олександр Феодосієвич Самсоненко також, як завжди, погодився долучитися до даного проекту. Важливою є і підтримка селищного голови Віталія Дацка у реалізації всіх господарських проектів. І знову ж таки, дякуємо усім активним мешканцям села Оріховець, які допомагають робити село кращим. Бажаємо усім міцного здоров’я та успіхів у реалізації гарних задумів.