Ноутбук кожному вчителю

Дата: 16.12.2021 08:46

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 р. № 403 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти», у рамках програми «Ноутбук кожному вчителю» для освітян Підволочиської територіальної громади придбано ноутбуки.
 Голова Підволочиської селищної ради Віталій Дацко та начальниця відділу освіти Галина Сакевич вручили ноутбуки  вчителям Кам’янківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 Підволочиська територіальна громада отримала 8 ноутбуків для педагогів. Техніку придбано за кошти державної субвенції із залученням співфінансування Підволочиської селищної ради.