Навчальний візит представників Асоціації міст України

Дата: 16.12.2021 14:48

Сьогодні у Підволочиській селищній раді відбулася інфомаційно-консультаційна зустріч із виконавчим директором Тернопільського РВ АМУ Русланом Фронцом  та консультантами Тернопільського РВ АМУ Гірчак Оксаною та Чуріловою Тетяною.

Під час зустрічі Руслан Фронц надав інформацію на тему:  «Новели ринку газу - як інструмент заощадження для мешканців територіальних громад».
 Консультант з бюджетних питань Тернопільського РВ АМУ Тетяна Чурілова розповіла про особливості бюджетного процесу 2021/2022 в частині місцевих бюджетів. Тетяна Іванівна наголосила на тих здобутках, які стали можливими завдяки Асоціації міст України.