«Даруймо тепло доброти»

Дата: 21.12.2021 08:21

Традиційно у переддень Нового року та Різдва Христового проведено щорічну благодійну акцію «Даруймо тепло доброти», "запалала" головна селищна ялинка, а пластуни передали Вифлеємський вогонь миру запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Мрії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО та ООС, дітей-інвалідів та дітей, що знаходяться у надзвичайно складних життєвих обставинах втілили небайдужі благодійники селища Підволочиськ: ТОВ «Агро-Рось», ТОВ «Надзбруччя-Хліб», ТОВ «Надзбруччя-Млин», ТОВ «Млинівці», ПП Перкач Михайло, ПП Гурин Володимир, ПП Бондар Валерій, ПП Шкуренко Єлизавета, ПП Йосик Володимир, ПП Федик Андрій,  ПП Мудра Галина, ПП Бунт, ПП Дулеба Леся, Надія Нагірна, ПП Гавришко Володимир, ПП Гавришко Андрій, ПП Остафійчук Рома, ПП Пундик Леся , ПП Кузь, ПП Мокрій Арсен, ПП Бойко Марія, ПП Свістіна Данута, ПП Збрик Олег, ПП Чорна Наталія, ПП Гусейнова Ірина, ПП Муха Руслан, ПП«Горизонт», ПП Купрієнко Галина, ПП Байда Микола, Оксана Шуль, колектив «Ощадбанк», колектив  Підволочиського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, колектив VIKNAROFF, колектив Підволочиського районного суду, колектив прокуратури,  колектив Підволочиського відділення ВД ФССУ в Тернопільській області, колектив Фабрики пластмасових виробів, колектив УДКСУ у Підволочиському районі, колектив банку «Райффайзен Банк Аваль», магазин «Алінка», магазин «Крок»,  магазин «Фермерок», магазин «Студія М'ясо ».

Крім того діти з дитячого будинку сімейного типу родини Рожицьких отримали довгоочікуваний батут від колективу магазину Ельдорадо С140 та відпочили у Тернопільському аквапарку «Лімпопо».

Висловлюємо щиру подяку за те, що подарували нашим дітям можливість відчувати себе повноцінними і потрібними ! Ви поділилися теплом своєї душі, щедрістю серця. Нехай Новий 2022 рік принесе Вам мир, щастя, здоров'я, благополуччя. Успіхів Вам на трудовій ниві і всіляких гараздів у житті.