14 березня відзначається День українського добровольця

Дата: 14.03.2022 09:21

У цей день, 14 березня 2014 року,  500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону ім. Кульчицького, який  сміливо виступив проти російських загарбників на Сході України. З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, Верховною Радою України  у січні 2017 року встановлено щорічно відзначати 14 березня День українського добровольця.

Вже більше двох тижнів ведуться активні бойові дії із московськими окупантами. Висловлюю щиру подяку всім мешканцям нашої громади, які добровільно виявили бажання виконувати свій священний обов’язок - боронити рідний край від загарбників. Честь і хвала вам. Перемога буде за нами.

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!