Відповідно  до   рішення  позачергового  засідання  комісії  з  питань  техногенно- екологічної безпеки  та  надзвичайних  ситуацій  при  Підволочиській  селищній  раді  від 15 квітня 2022 року   з   метою  недопущення   торгівлі контрафактною  продукцією, уникнення  поширення  неякісного  та  фальсифікованого  алкоголю дозволено  на  території   Підволочиської  селищної  територіальної  громади  із 16 квітня  2022 року продаж алкогольних, слабоалкогольних  напоїв  та  вина у  торговельній  мережі з  11.00 до  18.00 год., в  закладах  ресторанного  господарства з 11.00 до  21 год ( не на винос).

Працівникам  у формі  одягу  правоохоронних  органів, військовослужбовцям  ЗСУ, територіальної оборони, Національної  гвардії України, інших  воєнізованих структур  та  особам  зі  зброєю   відпускати  алкогольні  вироби  заборонено.