На Підволочищині 49 % вакансій - у сільськогосподарській сфері

Дата: 18.04.2022 09:29

Сільське господарство – одна з провідних галузей у Тернопільській області. Освоєння земель, вирощування зернових, бобових, овочевих, ягідних та інших сільськогосподарських культур, розвиток садівництва та фермерських господарств спричиняють сталий попит на працівників аграрної сфери.

Загалом цьогоріч 49% вакансій, які подали роботодавці до Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості, пропонувались у сільському господарстві.

Починається сезон сільськогосподарських робіт, отож на 01 квітня 2022 року с/г товариства регіону шукають працівників на 45 вільних робочих місця. Їм потрібні: трактористи-машиністи с/г виробництва та трактористи, а також робітники фермерського господарства, підсобні робітники тощо.

Залежно від обов’язків та кваліфікації своїм працівникам роботодавці готові платити до 10 тис.грн.

Якщо у Вас немає відповідної освіти, за спрямуванням служби зайнятості згадані професії можна здобути в Борщівському агротехнічному коледжі, Бучацькому фаховому коледжі ЗВО "Подільський державний університет", Заліщицькому фаховому коледжі ім. Є Храпливого НУБіП України, Зборівському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя, Чортківському ВПУ, Тернопільському обласному комунальному навчально-курсовому центрі, у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та ін. Навчання 3,5-5 місяців. Після його завершення слухачі отримують свідоцтво про присвоєння робітничої професії.

Якщо Ви маєте бажання працювати у сфері сільського господарства і Вас зацікавили вказані вакансії та можливості профнавчання, зверніться до місцевого підрозділу служби зайнятості Тернопільщини.