Шановні жителі громади та внутрішньо - переміщені особи!

Дата: 04.05.2022 09:31

На території  Підволочиської громади продовжуються проводитись  заходи по забезпеченню чистоти і порядку (двомісячник з благоустрою),  які передбачають впорядкування територій загального користування і прибудинкових територій. В минулі роки такі роботи проводила  громада, а цього року до прибирання можуть долучитися і внутрішньо - переміщені особи.

Господарі більше 5 тисяч садиб нашої громади мають, крім власних прибудинкових, ще й прилеглі території загального користування;  (прилеглою територією, яку потрібно регулярно прибирати, є ділянка по всій довжині огорожі, приміщення; по ширині – тротуар до проїжджої частини вулиці та кювети перед земельною ділянкою та позаду неї; для окремо розміщених об’єктів прилеглою територією є вся ділянка по периметру 15 метрів).

Тому власники земельних ділянок згідно Правил благоустрою  зобов’язані прибрати зайву рослинність, сміття, складовані за огорожею будівельні матеріали, чи корми, пообрізати гілки дерев, кущів, що виходять за межі.