Минулого тижня до гуманітарного штабу Підволочиської громади надійшла значна допомога від польської спільноти, а саме представники Miasta i Gminy Ko?skie особисто приїхали та привезли засоби гігієни, дитячі товари, продукти харчування, дуже багато медичних препаратів та засобів медичного спрямування, а також інші необхідні речі.

Цього тижня дану допомогу ми обліковуємо та сортуємо.

Будемо діяти як зазвичай: медицину, продукти харчування (сухпайки), засоби гігієни будуть направленні для воїнів ЗСУ, одяг, дитяче харчування, частину засобів гігієни, підгузки дорослі та дитячі передамо для сімей вимушено переміщених осіб, які проживають у Підволочиській громаді.

Висловлюємо вдячність усім, хто сприяв у надані допомоги, яка так необхідна для підтримки українців у надскладний період для країни.

Подарували представникам польської гміни українські сувеніри та передали для мера гміни Криштофа Обатанського подяку за виявлену турботу. Дякуємо дружній Польщі за підтримку!

Burmistrz  Miasta i Gminy Ko?skie  Krzysztof  Obrata?ski Humanitarna Pomoc Ukrainie