Сьогодні в Україні відзначають День Гідності та Свободи.
Гідність, свобода, незалежність, патріотизм, мужність, героїзм – за останні роки ці високі поняття стали особливо близькі кожній людині, яка вважає себе справжнім громадянином. Ми живемо в час, коли Україні потрібні не гучні слова, але потрібні відповідальні вчинки та реальний захист її існування в якості суверенної держави.

🇺🇦Сьогодні ми вшановуємо пам’ять і подвиг великих українців, які ціною власного здоров’я та життя продемонстрували прагнення українців жити у вільній, демократичній державі. Вони, як і їх предки, назавжди залишаться в народній пам’яті, стануть прикладом для майбутніх поколінь та пересторогою для ворогів.

🙏Після всіх втрат, які понесла за останні роки Україна, ми не маємо права схибити і, тим паче, зрадити ідеалам та вимогам Революції Гідності.

🇺🇦Будьмо гідними пам’яті героїв, всіх знайомих і незнайомих нам людей, в очах яких ми бачимо гідність, і які боронять нашу свободу та нашу незалежність.
💙СЛАВА УКРАЇНІ!!!!
💛ГЕРОЯМ СЛАВА!!!