Вже кілька днів як Підволочиську громаду облетіла сумна звістка про смерть ще одного воїна, не хотілося вірити. Але на жаль...

19 жовтня 2022 року в боях за визволення Херсонщини загинув житель селища Підволочиськ ВОДОЛАЗСЬКИЙ РУСЛАН СЕРГІЙОВИЧ, 1984 р.н.

🕯Наш Герой був добровольцем, кілька разів приходив у військкомат з проханням відправити його на війну, але більше трьох разів йому відмовляли. Руслан був наполегливий і вже в квітні відправився воювати.
🕯Зі слів сестри Вікторії, нам стало відомо, що вже близько місяця від Руслана не було звістки. Надія, що він живий жевріла.
🕯Проте, 16 листопада при державному обміні тілами тіло нашого Героя було передано українській стороні і упізнано рідними.
🕯Руслан був простим і щирим, любив життя і не збирався вмирати, він пішов на війну з усмішкою і свідомо розумів, що своєю службою в ЗСУ він буде докладати максимум зусиль, звільняти від окупації міста і села, щоб люди, які там жили були щасливі в своїх домівках на рідній землі.
🕯Щиро сумуємо з непоправної втрати. Щиро співчуваємо сестрі загиблого воїна та її сім'ї.
Нехай Господь прийме його жертву та дарує вічний спочинок на небесах.
🇺🇦Слава Україні!!!  Героям Слава!!!
Герої не вмирають!!!

Інформацію про зустріч тіла та похорон повідомимо додатково.