19 переселенців працюють на Підволочищині здебільшого у сферах торгівлі, переробної промисловості, охорони здоров’я

Дата: 30.12.2022 12:29

Цьогоріч (станом на 30.12.2022) до Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості звернулись 65 внутрішньо переміщених осіб з регіонів України, де ведуться бойові дії, з них 50 осіб отримали статус безробітного.

За скеруванням служби зайнятості регіону 19 переселенців працевлаштовано, здебільшого у сфері торгівлі, переробної промисловості, охорони здоров’я.

Кар’єрні радники Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості продовжують пошук прийнятних місць праці для 20 внутрішньо переміщених осіб зі статусом безробітного.

Серед них працівників торгівлі – 4; 2 директори та керівники підрозділів, 1 менеджер, 2 бухгалтерів, кухар, маляр, вихователь, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів та військовослужбовець.

Є й фахівці рідкісних професій: професіонал з охоронної діяльності та безпеки, механік-налагоджувальник, мерчендайзер.

Шановні роботодавці! Якщо Ви можете запропонувати роботу переселенцям, зверніться до Підволочиської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

Можна подати вакансію через чат-бот @DCZWorkNowBbot, вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Спільними зусиллями допоможемо знайти роботу переселенцям!

телефон: +380672925632,

стаціонарний телефон гарячої ліній: +380354322285,

Е-mall: pidvo_tr@dcz.gov.ua.

Роботодавцям та шукачам роботи - чат-боти від служби зайнятості тут: https://ter.dcz.gov.ua/novyna/robotodavcyam-ta-shukacham-roboty-chat-boty-vid-sluzhby-zaynyatosti-0

Працюємо на благо України та українців!