Дата: 12.01.2023 21:06

Останній спочинок сьогодні знайшов воїн-герой ЗСУ, тридцятитрьохлітній житель села Іванівка ІВАШКІВ МИХАЙЛО.
У своїй похоронній промові, декан Підволочиського деканату Тернопільсько-Зборівської Єпархії УГКЦ, отець Михайло закликав усіх присутніх не залишати без уваги та всіляко підтримувати та розраджувати одинадцятилітню дочку Анастасію та вдову Надію.
🇺🇦Важливим був той факт, що останнім, що встиг зробити покійний Михайло в день своєї смерті, це прислати повідомлення, що любить свою дружину Надію і привітав дочку з днем її народження, який припав на день смерті Михайла, а саме на 4 січня 2023 року. Це коротке повідомлення закарбувалося в пам'яті рідних назавжди.
🇺🇦Дружині покійного на похороні було вручено "Пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних сил України" від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
🕯Вічний спочинок новопереставленому Героєві, воїну Михайлу, нехай Господь оселить його душу, де всі святі спочивають!
Вічна пам'ять!
Герої не вмирають!!!