Дата: 15.01.2023 19:06

Сьогодні останній спочинок у рідному селі Чернилівка знайшов молодий юнак, воїн, морський піхотинець - Іван Вовна.
🙏Серце щемить, бачачи розпач і сльози батьків, які хоронили свого єдиного і довгоочікуваного сина.
З розповідей друзів Іван був дуже щирий та життєлюбний, особливо відзначався своєю добротою.
Завжди усміхнений, завжди готовий прийти на допомогу.
Важливим є той факт, що Іван загинув героїчною смертю, про що зазначалося в рапорті керівництва морської піхоти.
🕯"Ніхто більшої любові не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх". (Ів.15,13) - саме цей уривок на похороні зачитав отець Михайло, декан Підволочиського деканату Тернопільсько-Зборівської Єпархії УГКЦ.
🙏Батькам покійного на похороні було вручено "Пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних сил України" від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
🇺🇦Схиляємо низько голови перед відвагою Івана та щиро дякуємо батькам за добре виховання сина, який до останнього подиху зберіг вірність присязі українському народові ціною власного життя.
🇺🇦Герої не вмирають!!!
Пам'ять про мужній подвиг простого хлопця з ясними очима буде жити вічно!!!