"Душу й тіло ми положим за нашу свободу..." Андрій ці слова довершив в повноті, віддавши життя за свою країну

Дата: 23.01.2023 15:03

Віддати шану та попрощатися з воїном Андрієм Слободяном у Богданівку зійшлися усі рідні, друзі, колеги, побратими, односельчани.

🇺🇦 Місцевий парох отець Віктор у своїй проповіді дуже зворушливо згадав про покійного воїна Андрія:

"Професія військового дуже відповідальна і зосереджена на захисті, вона постійно межує на рубежі життя і смерті. Багато військових беруть на себе цю відповідальність.Одним з таких був покійний воїн Андрій. Зі словами:

"Моя країно, я тебе захищу" сміливо пішов служити в лави ЗСУ."

Як співається в Гімні України: "Душу й тіло ми положим за нашу свободу..." Андрій ці слова довершив в повноті, віддавши життя за свою країну.

🙏Матері покійного на похороні було вручено "Пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних сил України" від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Приносимо щирі співчуття матері, сестрі покійного та всій родині.

Хай Господь Бог прийме душу загиблого воїна в Своїм де всі праведні спочивають.

🇺🇦Вічна пам'ять!!!

Герої не вмирають!!!