Більше 80 жителів Підволочищини минулоріч проходили навчання в сучасних центрах професійно-технічної освіти європейського рівня

На сьогодні в Україні у системі державної служби зайнятості діють 11 центрів професійно-технічної освіти, де жителі Тернопільщини можуть здобути фах та підвищити кваліфікацію за більш як 300 напрямками та професіями сфер будівництва, послуг, промисловості, ІТ-технологій, сільського господарства, транспорту і зв’язку, народних промислів та ін.

Це спеціалізовані заклади освіти європейського рівня для навчання дорослого населення, які здійснюють курсове та індивідуальне навчання, у тому числі дистанційно; мають потужну сучасну матеріально-технічну базу з найновішим обладнанням і технікою, у тому числі закордонного виробництва. У разі потреби, є місця для комфортного проживання на час навчання.

У 2022 році в Івано-Франківському ЦПТО ДСЗ за спрямуванням служби зайнятості Підволочищини пройшли професійне навчання 82 безробітних як краян,  з них 6 осіб з інвалідністю; усі вони завершили навчання. У зв’язку із карантинними заходами  безробітні навчалися онлайн. Безробітні проходили курси цільового призначення та були працевлаштовані на підприємствах сільськогосподарської галузі. Протягом січня–лютого 2023 року в Львівському ЦПТО ДСЗ навчались 5 осіб.

Базою згаданих закладів освіти можуть на платній основі скористатися і роботодавці для професійного навчання чи підвищення кваліфікації своїх працівників. А для безробітних, які зареєстровані в державній службі зайнятості, навчання безоплатне - за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Отож, якщо ви бажаєте здобути професію чи підвищити кваліфікацію у ЦПТО ДСЗ, зверніться до Підволочиського управління Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості телефон: +380672925632, стаціонарний телефон гарячої ліній: +380354322695,  Е-mall: pidvo_tr@dcz.gov.ua, на Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або у відділ активних програм зайнятості управління реалізації політики зайнятості Тернопільського обласного центру зайнятості за тел. (0352) 52-55-57. Скористайтеся Онлайн-графіком формування груп в ЦПТО ДСЗ за різними професіями та освітніми програмами.

Детальніше про ЦПТО ДСЗ - https://www.dcz.gov.ua/storinka/centry-profesiyno-tehnichnoyi-osvity