Про проведення державно - громадських операцій

на території Підволочиської територіальної громади

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», працівники служби у справах дітей, фахівці соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг» Підволочиської селищної ради спільно з працівниками відділення  поліції №5  Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області, з метою попередження негативних проявів, покращання профілактичної правовиховної роботи, недопущення бродяжництва, жебракування, правопорушень у підлітковому середовищі , в рамках державно - громадської операції  «Діти вулиці.Вокзал» з 15 лютого 2023 року по 15 березня 2023 року проведено 5 рейдів, в ході яких :

• перевірено 22 функціонально-неспроможні сім’ї;
  • виявлено 1 дитину покинуту в закладі охорони здоров’я, 3 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах ;
  • 2 неповнолітніх затримані за вживання алкогольних напоїв, тютюнових виробів.