Фото без описуФото без описуФото без опису

Підволочиська громада на Тернопільщині разом з «Курсом на Незалежність»! Серед переможців цього проєкту, організованого завдяки Благодійному фонду "Повір у себе", Astarta-Kyiv та німецькому банку стратегії DEG, - Роман Слободян. У майбутньому плодами освоєння гранту від проєкту (а це теплиця та садова фреза для обробітку ґрунту у виноградниках) стануть урожаї винограду. Так, Роман Слободян вважає виноградарство перспективною справою у нашому регіоні і вже працює над тим, щоб це довести.

А поки виноградник потішить першим урожаєм, Роман вже передав першу партію сільськогосподарської продукції на потреби Підволочиської громади, як це було передбачено договором, підписаним у лютому.

Віталій Дацко, голова Підволочиської ОТГ: «Перша партія сільськогосподарської продукції від переможця проєкту «Курс на Незалежність» передається для організації харчування дітей у закладах освіти. І це – підтвердження того, що проєкт працює з користю для громади».

Інформація та допис взято з матеріалів Наша АСТАРТА @Oksana Shuk