(12.04.1995, Галущинці, нині Тернопільського району  Тернопільської області — 12.09.2022, Сумська область) — український військовик.

Був гарним будівельником, працював в Україні, так і за кордоном. У перші дні повномасштабного вторгнення став на захист країни. Загинув 12 вересня 2022 року на Сумщині.

У мирному житті в Ігоря Герцуня із села Галущинці Підволочиської громади була така ж мирна професія – він був будівельником. Та коли розпочалася повномасштабна війна, Ігор у перші дні пішов захищати Україну.

 Загинув Ігор 12 вересня на Сумщині. 12 квітня воїну виповнилося лише 27 років. Сиріткою залишилася маленька донечка, молодою вдовою дружина Оксана. Ніколи більше не обіймуть сина мама Людмила і тато Андрій. Не запитає поради у брата сестра Наталя. 

Сотні людей проводили Ігоря в останню дорогу, встеляючи її квітами. Владика Нестор Архієпископ Тернопільський і Кременецький ПЦУ очолював похоронну процесію. 

«Зі смутком і болем та з усіма військовими почестями провели в останній шлях земного життя воїна Ігоря Герцуня, жителя села Галущинці. Як казав один зі священнослужителів на похороні: “Ігор воював не лише за свою маленьку дочку, кохану дружину, люблячу маму – він воював за кожного з нас. Він віддав найцінніше, що мав – своє життя! Його великий подвиг повинен нас змінити. Коротке життя Ігоря та його швидка і героїчна смерть – це приклад небайдужості і любові до рідного краю.”

Військові побратими на похороні рідним загиблого вручили Грамоту пошани та скорботи від головнокомандувача Збойних сил України, генерала ЗСУ Валерія Залужного. Нехай Господь Бог прийме у міцні обійми новопреставленого воїна Ігоря у Царстві Небесному!» – повідомили у Підволочиській селищній раді.