Свято Великодня - це прекрасне свято, яке своєю священною силою об'єднує усіх людей. Невимовна радість, що заповнює груди, почуття добра та бажання у цей величний день стати кращим, пробачити, забути земні тривоги.

     Напередодні Великодніх свят у Підволочиському ДНЗ відбулася виставка композицій та малюнків «Пасхальний вернісаж», яку дбайливо підготували дошкільнята зі своїми батьками та педагоги закладу.

     Всі групи долучилися до участі у виставці. Були представлені писанки, оздоблені наліпками із пластиліну – пластилінова мозаїка, квілінг, бісер, паперовими кульками із кольорових серветок, стрічок та використанням інших новітніх технологій образотворчого мистецтва; вишивки, пов'язані з Великодніми святами; вітальні листівки та ікебани. Не забули й про Великоднього Зайця (Кролика), пташечок та курочок з курчатками. Роботи всіх учасників, без винятку, відзначаються креативністю, неповторністю, оригінальністю.

     Такі заходи заплановано з метою поглиблення знань дітей стародавньої української традиції святкування дня великої Пасхи. Відвідавши виставку відразу з'являється бажання створити щось своїми руками та відчути настрій Великоднього свята.

Дякуємо батькам, вихователям нашого дошкільного закладу, які приклали зусилля для створення Великодньої композиції.