За підтримки Підволочиської селищної ради було розпочато проведення ремонту КНП «Підволочиської центральної лікарні».

На сесії селищної ради виділено кошти, а також залучено кошти меценатів та донорів.

📍📍📍 Важливо усім знати, бо не всім відомо, що Підволочиська лікарня лише з 2021 року почала належити до Підволочиської селищної ради, до того вона була у власності тодішньої Підволочиської районної ради.

З початком ліквідації перейшла у власність та на утримання Підволочиської громади.

📍📍📍Передали лікарню з боргами, з відсутністю тепла, штучно заниженою низькою вартістю оренди приміщень та іншими не меншважливими проблемами.

📍📍📍Станом на сьогодні ситуація вирівнялася. Борги практично погашені, вартість оренди приміщень вирівняно згідно законодавства (про це ми проінформуємо додатково), а тепер треба і подумати за зовнішній вигляд комунального закладу.

Адже важливо не тільки осучаснювати роботу лікарів, а й створювати нові умови роботи. Тому ремонти у лікарні — це не тільки потреба часу, це необхідність. При чому не тільки для лікарів, а й для самих пацієнтів.

📍Тому, найближчим часом у поліклінічному корпусі буде проведено ремонт сходової клітки з заміною віконних та дверних блоків, капітальний ремонт вбиральні на першому поверсіа, та вмощення бруківки біля входу в корпус.