​​​​​​

День Героїв - це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.

Щоб увіковічнити подвиги героїв-земляків, на базі Підволочиської гімназії імені І. Франка відбулася краєзнавча конференція "Слава героям-землякам". Учні-доповідачі не лише презентували свої дослідницькі роботи, а й нагадували присутнім про важливість кожного воїна, що поліг за наше мирне майбутнє.

До конференції долучились заклади освіти Підволочиської селищної ради, учні та вчителі шкіл громади підготували доповіді про наших земляків – Героїв, які віддали найцінніше – своє життя за нас та нашу Україну. Захід був дуже емоційним. Присутні не могли стримувати сльози.

Ми усвідомлюємо, що завдячуємо їм та тисячам інших загиблих героїв можливістю жити в своїй державі, просто жити.

Низький уклін родичам загиблих героїв; подяка всечесним отцям за молитву та організаторам конференції - відділу освіти, модераторці п. Світлані Мотиці, п. Анастасії Кульбабі і п. Ірині Павлюк; всім учасникам та учасницям.

Вчителька історії п. Наталя Довгань розповіла коротко історію та ідеї Свята Героїв. Учні презентували свої дослідження про загиблих під час АТО та від початку широкомасштабної московської навали.

Присутні почули і побачили історії наших героїв, запалили свічки пам'яті всім нашим загиблим землякам.

Не можливо підібрати слова вдячності та поваги рідним Героїв…

Віримо, що кожен, хто був присутнім на цьому заході, робитиме все можливе для здійснення заповіту полеглих героїв-земляків.

І хоч пам'ять також болить, однак існує біль, що дарує життя. Коли пам'ятаємо - живемо!!!

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011623510392