Підсумки творчої та фінансово-господарської діяльності установ культури громади за 2017 рік і основні напрямки діяльності у 2018 році

Дата: 08.02.2018 17:01

8 лютого у Підволочиському будинку культури відбулося засідання розширеної ради відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Підволочиської селищної ради «Про підсумки творчої та фінансово-господарської діяльності установ культури громади за 2017 рік і основні напрямки діяльності у 2018 році».

На підсумкову нараду були запрошенні: працівники клубних закладів, бібліотечні працівники, вчителі шкіл естетичного виховання, працівники музею та заступник селищного голови Володимир Витрикуш.

На нараді обговорювалися актуальні питання стосовно підтримки закладів культури підвищення їх ролі у розбудові держави, більш ефективного використання їх матеріального та кадрового потенціалу, були підведенні підсумки фінансово-господарської діяльності у закладах культури громади та окреслені основні напрямки діяльності на 2018 рік.