7 грудня 2016 року відбулося святкування Дня працівників органів місцевого самоврядування. На свято були запрошенні усі старости та працівники Підволочиської селищної ради. Розпорядженням голови від 06.12.2016 року №298  було нагороджено грамотами за високий професіоналізм у роботі та багаторічну сумлінну працю старост сіл Качанівка, Галущинці, Кам’янки, діловодів сіл Хмелиська та Мислови, та спеціалістів першої категорії відділу з загальних питань діяльності ради та звернень громадян Мельник Г.П. та Підгорецьку Н.М. Також, грамотами за активну громадську діяльність та вагомий внесок впродовж першого року становлення Підволочиської об’єднаної територіальної громади були відзначені працівники Кузьмін М.Б. та Місько Н.А.

Усіх присутніх в залі своїми талантами радували народні аматори відділу культури Підволочиської селищної ради а саме: тріо «Горлиця», дует з села Супранівка, заслужений працівник культури Любомир Рокецький. Найбільше овацій своїм співом зірвав староста села Турівка Іван Каптій. Ведуча свята Віра Лозинська своїми жартами забезпечила прекрасний настрій для усіх присутніх.