10 вересня на центральному стадіоні «Колос» відбулося свято Дня працівника фізичної культури та спорту.

Голова Підволочиської селищної ради привітав із професійним   святом  ветеранів спорту, спортсменів, тренерів і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя, а також вручив Подяки ветеранам, тренерам – викладачам Підволочиської ДЮСШ, вчителям, спортивним організаторам та  спортсменам за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на теренах громади.

У своєму виступі селищний голова відмітив переможців та призерів обласних змагань з настільного тенісу, футболу, гандболу, боротьби, легкої атлетики; вихованців ДЮСШ, а також відмітив нашу команду ФК «Збруч», яка є серед лідерів в першості області з футболу у першій лізі.

Крім цього в рамках відзначення Дня працівника фізичної культури та спорту в с.Богданівка відбувся традиційний турнір з футболу серед ветеранів, у  якому взяли участь команди сіл Богданівка, Іванівка та міста Волочиськ Хмельницької області. Переможцем стала команда м.Волочиськ, друге місце виборола команда с. Богданівка та третє місце – с.Іванівка.

На завершення селищний голова побажав усім міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!