7 вересня селищний голова Віталій Дацко та заступник селищного голови Володимир Витрикуш відвідали з робочим візитом села Клебанівка, Шевченкове, Кам’янки та Хмелиська.

В селах Клебанівка та Шевченкове разом із старостою сіл П.Кульпаком відвідали школу, в якій були встановлені енергозберігаючі вікна, обговорили встановлення дитячого майданчика. В селі Шевченкове побували в місцевому ФАПі, де потрібний ремонт приміщень.

В селі Кам’янки в місцевій амбулаторії із завідуючою обговорили ремонт даху. З старостою села А.Реусом ознайомилися із роботами по поточному ремонту вулиць села.

В селі Хмелиська разом із старостою села І.Басюком побували в дитячому садочку, який потребує ремонту даху, ознайомилися із місцями встановлення дитячого майданчика та закладки парку «25 років Незалежності України» на території села, та розглянули загальні питання роботи старости та благоустрою села.