6 серпня в День села Фащівка відзначала ще і 150-ту річницю з дня заснування церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Святкування розпочалося відправою, яку проводив парох села отець Ярослав Задорожний , також були священики сіл Мала Лука, Оріховець і Глібів та церковний хор з міста Борщова Верховних Апостолів Петра і Павла.

   На святі були присутні жителі та вихідці села,  запрошені гості.

   До усіх присутніх на святкуванні звернувся з вітальним словом  староста села Іван Каптій який сказав, що це свято для всіх  хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі. І він пишається тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які розвивають, покращують благоустрій, що разом вони всі єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні комфортні умови для життя.

  Відвідав свято голова Підволочиської об’єднаної територіальної громади  Віталій Дацко,  який  у своєму  виступі побажав усім міцного здоров’я, родинного щастя , благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій на благо нашої громади. Він сказав, що Фащівський храм є одним із старовинних  в нашій громаді, але є доглянутим, красивим як і 150 років тому, коли жителі села своїм коштом побудували цей храм. Також, він відзначив героїчне минуле села і його славних жителів. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. А  селу  побажав процвітання, стабільності та розвитку. Бути і надалі вічно молодим, квітучим і красивим селом, де життя кожної людини, кожної родини наповнюється теплом, радістю і надією на краще!

 На святкуванні частували усіх присутніх грибною юшкою, смачним короваєм.

 Свято завершилося концертом місцевих аматорів.