23 серпня відбулися урочистості з нагоди вшанування Дня Прапора України.

Упродовж останніх 22-х років святкуючи День Незалежності наш медіа-простір ряснів цитатами на кшталт, що «незалежність нам далася без краплі крові»… Однак на 23 році сталося непередбачуване і неочікуване – під час революції Гідності, ціною власного життя незалежність України відстояли Герої Небесної Сотні, а нині на сході України її захищають військові та добровольці. Із рідним прапором вони ідуть у бій, скроплюють його кров’ю, ним покривають  домовини героїв.

Право підняти Державний Прапор України було надано молодому поколінню та волонтерам.

Зі словами привітання до усіх присутніх звернулися:  голова громади - Віталій Дацко, голова районної ради - Ігор  Монартович та голова районної адміністрації - Борис Онищук.

Нагороджені грамотами були найактивніші волонтери громади.