Семінар з напрямку розвитку громади

Дата: 13.06.2016 18:49

13 червня 2016 року у рамках проекту організованого Асоціацією міст Польських та України при фінансовій підтримці Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії для того, щоб максимально ефективно запустити роботу громади.

Основне завдання для робочої групи яка працювала на чолі з головою Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України Ігорем Гірчаком було розпочати роботу з розробки стратегії розвитку громади.

Робоча група складалася з працівників та керівників структурних підрозділів селищної ради,  депутатів та громадських активістів.

При визначені ключових напрямків розвитку громади тривали дискусії. Методом діалогу було прийнято рішення зважити на всі зауваження озвученні членами робочої групи та зробити глибокий аналіз діяльності. Адже, стратегія розвитку - це не просто документ чи план на рік. Це один з основних рушійних етапів, який необхідний громаді для ефективного функціонування громади в подальшому та в цілому.