День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2016 20:43

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. В цей день в Підволочиську  відбулося поминальне Богослужіння біля пам'ятника Ангела-Хоронителя за загиблими Героями Небесної Сотні та воїнами АТО. В заходах взяли участь селищний голова Віталій Дацко, голова РДА Борис Онищук, голова райради Ігор Монартович, громадські активісти та воїни АТО.
   По завершенню Богослужіння відбулася урочиста академія з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. З доповіддю про історію визвольних змагань в Україні, Помаранчеву революцію та революцію Гідності виступив методист відділу освіти Підволочиської селищної ради Юрій Мар`янович Мокрій.