Підволочиському садочку - 30

Дата: 13.10.2016 20:50

Сьогодні Пдволочиський садочок відзначив свій День народження - 30 років. В цей день Підволочиський дошкільний заклад - куди щоранку, мов крихітні струмочки, зливаючись в один бурхливий потічок, прямують діточки - був особливий. 30 років - це багато чи мало?
   У далекому 1986 році в дошкільному закладі було відкрито 7 груп, а сьогодні тут працює 12 груп, в яких виховується 250 дітей. В садочку працюють висококваліфіковані спеціалісти: вихователі, музичні керівники, логопеди, медичні працівники, кухарі та спеціалісти інших спеціальностей. Заклад очолює кваліфікований педагог Ірина Володимірівна Скуб`як. В дитячому садочку затишно, створено всі умови для діточок ( навчання, співи, танці, харчування, вивчення англійської мови та ін.). А педагогічний колектив йде в ногу з часом, постійно вишукує нове та впроваджує прогресивні новітні технології.
   Привітати дошкільний заклад прийшли селищний голова Віталій Дацко, заступник селищного голови Володимир Витрикуш, начальник відділу освіти Світлана Мотика, керівник методкабінету Галина Сакевич, методист методкабінету Інга Гапанович, ветерани праці, які щиро привітали всіх присутніх із святом. Своїми виступами також вітали гостей свята вихованці закладу.