Форум об'єднаних громад

Дата: 16.12.2016 20:53

15 грудня в Києві проходив форум об'єднаних територіальних громад, який став можливістю для усіх об'єднаних громад розповісти про свої перемоги та труднощі, які мали за рік роботи, висловити думки і пропозиції колегам, представникам уряду, експертам.
   Участь у форумі взяли Прем'єр Міністр України Володимир Гройсман, Віце-прем'єр міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, міжнародні експерти. В складі делегації Тернопільської області участь у форумі взяв селищний голова Віталій Дацко, який працював у секції "Управління освітою в ОТГ", де відбулася зустріч із заступником міністра освіти та науки України Павлом Хобзеєм. На форумі було багато обмінів думками, діалоги та дискусій, прийнято резолюцію до депутатів Верховної Ради України в підтримку реформи децентралізації в Україні.