Святкові концерти у селах громади до Дня Захисника України, Дня Покрови Пресвятої Богородиці, українського козацтва та 75 річниці створення УПА

Дата: 18.10.2017 21:13

У селах нашої громади, зокрема, у Іванівці, Качанівці та Рожиську відбулись святкові концерти приурочені Дню Захисника України, Дню Покрови Пресвятої Богородиці, українського козацтва та   75-ої річниці створення УПА.

У селі Іванівка, окрім, святкового концерту була ще представлена вистава «Хто  сміється, тому не минеться» за участю народного аматорського театру Підволочиського будинку культури.

А у селі Рожиськ окрім святкового концерту відбулась ще презентація книги нашого земляка, історика-краєзнавця – Юрія Мокрія «Рожиськ: село над Збручем».