Освітньо - культурний проект "Змінимо країну разом"

Дата: 27.10.2016 21:13

В рамкам Угоди про співробітництво за пілотним проектом "Змінимо країну разом" стартувала програма педагогічного та культурного обміну, між навчальними закладами Луганщини, Львівщини та Тернопільщини. Делегація вчителів загальноосвітніх закладів Луганської області прибула до Тернопільської області. До Підволочиської громади прибула вчителька початкових класів ЗОШ №6 м. Севєродонецька Луганської області Альона Юріївна Землянська. З нашого боку в Луганську область відбула вчителька початкових класів Хмелиськівської ЗОШ І-ІІ ст. Лілія Федорівна Кузняк.
   26 жовтня нашу гостю, на урочистій лінійці в гімназії ім. І.Франка, щиро вітали директор гімназії Наталя Худо, начальник відділу освіти Світлана Мотика, селищний голова Віталій Дацко, гімназисти. Високий професіоналізм, любов до своєї справи, патріотична позиція, любов до України об'єднує учасників проекту.