Подорож у країну дитячої творчості

Дата: 15.09.2017 21:26

Традиційно заняття в позашкільному закладі Підволочиської селищної ради "Школярик" розпочинаються проведенням урочистих заходів - Днем відкритих дверей. На цій зустрічі керівники гуртків та їх учні демонструють свої навички, досягнення та успіхи дитячої творчості для батьків, випускників та нових вихованців закладу, для всіх друзів "Школярика". 15 вересня на свято завітали селищний голова Віталій Дацко, заступник селищного голови Володимир Витрикуш, начальник відділу освіти Підволочиської селищної ради Світлана Мотика. У своїх виступах вони побажали вихованцям закладу творчих здобутків, натхнення,знайти нових друзів за інтересами та отримати нові навички. Свято продовжилось цікавими виступами, концертом, забавами.