День Святого Миколая один з найбажаніших днів у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до Святого Миколая листи із своїми побажаннями і моляться до нього, просячи передусім здоров'я собі та батькам. В сучасні часи з'явилась добра традиція - саме у день Святого Миколая опікуватися дітьми, потребуючим особливої опіки, даруючи їм подарунки.
   За сприяння відділу культури та відділу сім'ї, дітей та молоді селищної ради 19 грудня в Підволочиську зустрічали Святого Миколая. Своїми талантами діточок радував зразковий дитячий театр, а Святий Миколай кожній дитині вручив подарунок. За подарунки та дитячу виставу щиро подякував селищний голова Віталій Дацко: - "Нехай Святий Миколай принесе щастя, здоров'я та Божу ласку у кожну родину".
   А завершилось свято спільним запаленням новорічними вогнями святкової ялинки на центральній площі селища.