Хай Бог благословить Вас за доброту

2 липня в Підволочиську за ініціативи депутата селищної ради та голови районної спілки воїнів – афганців І.Шуфляка виступав гурт «Долг»,  який з благодійною метою збирав кошти на підтримку Збройних сил України. Селищний голова В.Дацко подякував за їх благородну місію та патріотичне виховання молоді. Жителі та гості селища щиро відгукнулися на даний захід.

12:06 02.07.2016

Свято випускників в ліцеї

30 червня в Підволочиському ліцеї  відбулися урочистості з нагоди випуску та вручення дипломів. На свято завітали селищний голова В.Дацко та перший заступник С.Мельничук,  які привітали випускників з успішним закінченням навчання.

11:09 01.07.2016

ХІІ Український муніціпальний форум

В Одесі проходить ХІІ Український муніціпальний форум за участю міських голів громад, парламентарів, представників кабміну та експертів.

13:58 23.06.2016

Турнір з тенісу з нагоди святкування Дня селища

16-19 червня відбувся турнір з тенісу на призи селищного голови з нагоди святкування Дня Підволочиська. У змаганнях прийняли участь 18 спортсменів. Призові місця здобули: П’яте Максим Герасимчук (Підволочиськ), четверте Богдан Коза (Волочиськ), третє Богдан Луцик (Підволочиськ), друге  Віталій Слободян (Кам’янки), перше Тарас Пліс (Підволочиськ).

09:42 21.06.2016

Ремонтні роботи продовжуються

Продовжується поточний ямковий ремонт вулиць селища на завершені ремонт вулиць Лисенка, розпочався ремонт по вулицях Б.Хмелиницького та Шухевичів.

15:10 17.06.2016

Турнір юних футболістів

17 червня розпочався турнір вуличних команд селища на призи селищного голови до Дня міста. Турнір проводять тренери Підволочиської ДЮСШ  В.Колотій, С.Шум. Селищний голова В.Дацко привітав юних футболістів з початком турніру.

15:09 17.06.2016

День медичного працівника

17 червня на передодні Дня медичного працівника селищний голова В.Дацко привітав медичних працівників Центральної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

14:40 17.06.2016