Друга річниця створення 44 ОАБР

Тернопільська окрема артилерійська бригада 9 вересня відзначила другу річницю свого створення. Серед запрошених на день відкритих дверей були колишній військовослужбовець цієї частини селищний голова Віталій Дацко та заступник військового комісара Підволочиського військкомату капітан Олег Білик.

10:35 10.09.2016

Дитячий та спортивний майданчик в Дорофіївці

За ініціативи старости села Дорофіївка Євгенії Ткачук та спільними зусиллями разом із депутатом селищної ради А.Флінти і активістів села в Дорофіївці відновлено спортивний та встановлено дитячий майданчик.

08:03 07.09.2016

Ремонт в Підволочиському ДНЗ

Продовжується капітальний ремонт системи опалення в Підволочиському ДНЗ.  5 вересня селищний голова Віталій Дацко відвідав Підволочиський дошкільний навчальний заклад, де зустрівся з завідуючою  закладу Скубяк І.В. з якою обговорив ряд питань стосовно ремонтних робіт.

10:21 05.09.2016

Підготовка до початку навчального року

31 серпня селищний голова Віталій Дацко заступник селищного голови Володимир Витрикуш, начальник відділу культури І.Бабій та інспектор відділу освіти С.Кульбаба відвідали музичну школу  (директор О.Кушельник), художню школу (директор Я.Збаразький) та бібліотеку (директор Л.Жолубак). Заклади доглянуті та знаходяться в хорошому стані, що відмітили посадовці.

16:48 31.08.2016

Відзначення 25-ї річниці Дня Незалежності

День незалежності України - важливий день для кожного українця, для тих, хто вважає себе патріотом України, стоїть на захисті українських кордонів, вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею.

22:12 29.08.2016

Відзначення 25-ї річниці Дня Незалежності в селах Качанівка та Іванівка

28  серпня селищний голова В.Дацко та заступник селищного голови В.Витрикуш відвідали села Качанівка та Іванівка де проходили заходи до 25 річниці Дня Незалежності. В Качанівці відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика. Селищний голова та староста села Л.Пастир привітали всіх присутніх з Днем Незалежності України та урочисто відкрили дитячий майданчик в сільському парку. На святі був присутній депутат селищної ради від села  Качанівка Ю.Гринда.

14:14 29.08.2016

Привітання та нагороди до 25-ї річниці Дня Незалежності України

До Дня Незалежності селищний голова В.Дацко, голова районної адміністрації Б.Онищук та голова районної ради І.Монартович нагородили особовий склад районного відділу поліції смт. Підволочиськ грамотами та відзнаками. Побажали міцного здоров’я, впевненості у власних силах, успіхів у роботі і привітали з 25-ю річницею Незалежності України.

15:30 25.08.2016