Привітання з нагоди свята

25 серпня селищний голова В.Дацко з старостою сіл Кам'янки, Мовчанівка А.Реусом відвідали та привітали зі святом Дня Незалежності України найстаршого 104-го річного довгожителя нашої громади М.Тимчука, який проживає у селі Мовчанівка, та вручили йому почесну відзнаку «25 років Незалежності України».

15:16 25.08.2016

Засідання робочої групи

23 серпня 2016 відбулося засадіння робочої групи зі стратегічного планування Підволочиської територіальної громади. Після вітальних слів селищного голови Віталія Дацка та керівника проекту Алісії  Стахов’як   розпочали аналіз профілю громади,  який презентував та аналізував Ігор Гірчак.   В Україні активно створюються об’єднані територіальні громади. Села, селища та міста об’єднуються. Якими вони будуть через 5, 10, 20 років? Які їхні сильні сторони та які напрямки для росту? Чим вони відрізняються від інших ОТГ та чому інвестор повинен йти саме в цю громаду?    Даючи відповіді на ці запитання активні члени громади брали  участь в плануванні розвитку території, на якій проживають. В подальшому будуть реалізовуватися плани стратегії, а не робитиметься те, що сказали “зверху”. Тому вже зараз формується нове сприйняття, що ми і тільки ми відповідальні за те, що робиться або не робиться у наших громадах.  Тому реформа децентралізації влади не лише будує нову Україну, а й формує нового Українця!

16:06 23.08.2016

День Прапора

23 серпня відбулося урочисте підняття прапора біля пам’ятника Незалежності (Ангелу Хоронителю). З вітальним словом виступив селищний голова В.Дацко. Грамотами до 25-ї річниці Дня Незалежності були нагороджені воїни АТО.

08:55 23.08.2016

Токівський замок зустрічає гостей

21 серпня у селі Токи відбулося свято замку «Токівський замок зустрічає гостей». Розпочалося святкування відправою священників,  молитвою за Україну та її народ, за мир та спокій на нашій землі.  Біля мурів старовинного замку зібрались керівники області, району, селищних громад, меценати, гості із навколишніх сіл, активну участь і допомогу в організації свята прийняв народний депутат Верховної ради М.Головко.  Відвідали свято делегація Підволочиської селищної ради на чолі з селищним головою В.Дацком. Токівчани радо зустрічали гостей хлібом і сіллю.

15:35 22.08.2016

Творчий звіт учнів школи іноземних мов

21 серпня відбулася творчий звіт учнів Школи іноземних мов ОК, які на сцені  селищного парку показали свої знання та навички у вивчені іноземних мов, а саме у вивчені англійської мови. Оскільки 2016 рік відповідно до Указу Президента є роком англійської мови. Діти виконували пісні та вірші на англійській мові. Учасники та батьки були задоволені проведеним заходом та мають надію що такі заходи і надалі відбуватимуться.

11:20 22.08.2016

Освячення пам’ятника загиблому воїну АТО Тарасу Біленькому

21 серпня в селищі Підволочиську на меморіалі Слави відбулося освячення пам’ятника загиблому в зоні АТО воїну Тарасу Біленькому. Вшанувати пам'ять загиблого воїна прийшли мешканці нашої громади, голова громади В.Дацко зі своїми заступниками, керівники районної ради та адміністрації, депутат Верховної ради України М.Головко, також були присутні члени громадської організації воїнів учасників АТО.

10:06 22.08.2016

Свято Спаса в Галущинцях

Свято Преображення Господнього відзначили у відділенні стаціонарного догляду с.Галущинці територіального центру надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради. Учні Галущинецької школи привітали зі святом наших бабусь, дідусів, роздали усім посвячені плоди. Підволочиський селищний голова Віталій Дацко привітав усім жителів відділення. Багато щирих слів прозвучало від гостей. Свято вдалося.

15:26 19.08.2016

Поточний ремонт тротуару в Підволочиську

16 серпня в смт. Підволочиську розпочався ремонт тротуару по вул. П.Мстислава. Селищний голова В.Дацко та заступник селищного голови С.Мельничук ознайомилися з ходом робіт та обговорили з підрядником якість робіт.

16:19 18.08.2016

Ремонтні роботи в селах громади

Практично у всіх селах Підволочиської громади розпочалися чи продовжуються капітальні або поточні роботи, встановлення дитячих майданчиків чи бруківки, ремонт шкіл, дитячих садочків, ФАПів, сільських клубів.    12 серпня селищний голова Віталій Дацко та інспектор селищної ради Олег Тимошик відвідали ряд сіл, де ознайомилися з роботами, які проводяться в селах.    В с.Качанівка продовжують встановлювати бруківку в сільському парку. В с.Кам’янки разом із старостою А.Реусом ознайомилися з початком монтажу дитячого майданчика. Директор Кам’янківської ЗОШ І-ІІІ ст. О.П.Кучерявенко розповіла про роботи поточного ремонту в школі.     В с.Богданівка староста села І.Цар та О.Тимошик визначили першочергові ділянки вулиць для освітлення села. Селищний голова та директор місцевої школи обговорили перелік робіт для відкриття роботи дитячого садочка. В с. Росохуватець із завідуючою місцевого будинку культури ознайомилися з початком капітального ремонту будинку культури.    Під час робочого візиту селищний голова В.Дацко висловив свої зауваження до роботи підрядників, які будуть враховані під час роботи.

08:19 15.08.2016

Ремонтні роботи в с.Староміщина

В с.Староміщина розпочався ремонт місцевого ФАПу, який давно потребував мінімального ремонту та ремонт санвузла в дитячому садочку "Казка".

10:32 11.08.2016