Робочий візит

В.Дацко з робочою поїздкою відвідав село Жеребки під час якої зустрівся з в.о. старости А. Дідухом і обговорили актуальні проблеми села з напрямком покращення благоустрою.  А також з директором територіального центру О.Капелусь побували у селі Галущинцях.

14:55 20.05.2016

Селищний голова та заступник відвідали село Рожиськ

Селищний голова В.Дацко та заступник І.Осадчук відвідали село Рожиськ де за сприяння благодійного фонду «Агорохолдинг Мрія» передали в користування Рожиської ЗОШ-І ст. спортивний інвентар, а в сільський будинок культури озвучувальну апаратуру.

15:46 15.05.2016

Освітлення

В зимово-весняний період було завершено монтування вуличного освітлення в селах Качанівка, Іванівка, Кам’янки та селищі Підволочиськ.

14:38 13.05.2016

Ремонт вулиць

В травні було проведено поточний ремонт між вулицями Д.Галицького та І.Франка., а також ремонт тротуару та стічної системи по вулицях Українська та 8 Березня.

14:19 13.05.2016

Автобусні зупинки

В травні селищною радою було встановлено автобусні зупинки в селах Рожиськ та Мовчанівка, з метою покращення благоустрою.

13:55 10.05.2016

Початок обласної першості з футболу

8 травня в Підволочиську відбулося відкриття чемпіонату області з футболу. У відкриті взяли участь селищний голова Віталій Дацко та начальник відділу спорту та молоді РДА Богдан Кирик. ФК «Збруч» Підволочиськ приймав ФК «Козова». В цікавій напруженій грі з рахунком 4:1 переміг ФК «Збруч». Наступний матч на стадіоні «Колос» Підволочиськ відбудеться 18 травня в 17:00 з тернопільською «Нивою».

16:23 09.05.2016

Поточний ремонт вулиці П.Мстислава

6 травня розпочався поточний ямковий ремонт по вулиці П.Мстислава. Роботи виконує ПП «Аграрна компанія 2004» м. Волочиськ. Селищним головою та заступником відбулася зустріч з виконавцем робіт про якісний ремонт дороги. Під час зустрічі виконавці взяли до уваги побажання селищного голови і пообіцяли доброякісно виконати дорожні ремонтні роботи.

16:18 09.05.2016

В гостях у побратимів

Під час Великодніх свят селищний голова Віталій Дацко відвідав своїх бойових побратимів із 44 ОАБр привітав їх із світлим святом Великодня,  передав їм Пасхальні гостинці та побажав щоб в ці святкові життєдайні дні, коли все оновлюється та оживає до кожного із них прийшов мир і спокій, добробут і достаток. Щоб Божа благодать торкнулася кожного з них для очищення душ і сердець, щоб кожен з них отримав бажання творити добрі та корисні справи на благо нашої держави для прийдешнього покоління. А також побажав усім своїм побратимам у цей радісний час  відчути повноту життя та щедроти української землі і щоб Всевишній подарував кожному із них міцне здоров'я, витримку, мудрість, впевненість, та безмежну любов.

16:02 08.05.2016

Турбота про людей похилого віку

Напередодні Великодня селищних голова Віталій Дацко разом з директором територіального  центру Оксаною Капелусь, заступником  заввідділення соціальної допомоги вдома  Галиною Федик відвідали та привітали   одиноких громадян похилого віку  Підволочиської громади з величним святом - Христовим Воскресінням та вручили великодні продуктові набори завдяки людям, небайдужим до потребуючих верств населення - директора ТОВ "Агробізнес" Олега Михайловича Собуцького та керівника регіонального блоку "Агорхолдингу "Мрія" Надії Ігорівни Нагірної.

14:49 30.04.2016