Юні волонтери з Польщі

8 липня в недільній «Польській школі» відбулася зустріч  селищного голови В.Дацка, громадських активістів Підволочиська з юними волонтерами які прибули з Польщі.

11:05 11.07.2016

Зустріч з командиром батальйону Національної гвардії

8 липня в Підволочиській РДА за участю голови РДА та голів громад району відбулася зустріч з командиром батальйону Національної гвардії та заступником командира по тиловій роботі про співпрацю органів місцевого самоврядування та батальйону Національної  гвардії розташованому у місті Тернополі. На зустрічі обговорювалися заходи по популяризації контрактної служби та волонтерської допомоги батальйону.

10:54 11.07.2016

Робочий візит в села Мислова, Качанівка, Іванівка, Оріховець та Чернилівка

4 липня селищний голова В.Дацко, заступники селищного голови І.Осадчук та В. Витрикуш відвідали з робочим візитом та зустрілися із старостами сіл Мислова, Качанівка, Іванівка, Оріховець та Чернилівка.

09:01 05.07.2016

Хай Бог благословить Вас за доброту

2 липня в Підволочиську за ініціативи депутата селищної ради та голови районної спілки воїнів – афганців І.Шуфляка виступав гурт «Долг»,  який з благодійною метою збирав кошти на підтримку Збройних сил України. Селищний голова В.Дацко подякував за їх благородну місію та патріотичне виховання молоді. Жителі та гості селища щиро відгукнулися на даний захід.

12:06 02.07.2016

Свято випускників в ліцеї

30 червня в Підволочиському ліцеї  відбулися урочистості з нагоди випуску та вручення дипломів. На свято завітали селищний голова В.Дацко та перший заступник С.Мельничук,  які привітали випускників з успішним закінченням навчання.

11:09 01.07.2016