ХІІ Український муніціпальний форум

В Одесі проходить ХІІ Український муніціпальний форум за участю міських голів громад, парламентарів, представників кабміну та експертів.

13:58 23.06.2016

Турнір з тенісу з нагоди святкування Дня селища

16-19 червня відбувся турнір з тенісу на призи селищного голови з нагоди святкування Дня Підволочиська. У змаганнях прийняли участь 18 спортсменів. Призові місця здобули: П’яте Максим Герасимчук (Підволочиськ), четверте Богдан Коза (Волочиськ), третє Богдан Луцик (Підволочиськ), друге  Віталій Слободян (Кам’янки), перше Тарас Пліс (Підволочиськ).

09:42 21.06.2016

Ремонтні роботи продовжуються

Продовжується поточний ямковий ремонт вулиць селища на завершені ремонт вулиць Лисенка, розпочався ремонт по вулицях Б.Хмелиницького та Шухевичів.

15:10 17.06.2016

Турнір юних футболістів

17 червня розпочався турнір вуличних команд селища на призи селищного голови до Дня міста. Турнір проводять тренери Підволочиської ДЮСШ  В.Колотій, С.Шум. Селищний голова В.Дацко привітав юних футболістів з початком турніру.

15:09 17.06.2016

День медичного працівника

17 червня на передодні Дня медичного працівника селищний голова В.Дацко привітав медичних працівників Центральної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

14:40 17.06.2016

До роботи приступили нові староcти сіл

16 червня відбулася сесія Підволочиської селищної ради, де до присяги посадової особи місцевого самоврядування були приведені новообрані старости сіл, обрані на виборах 22 травня 2016 року. На сесії розглянуто ряд поточних питань роботи ради.

16:45 16.06.2016

Робочий візит в села Кам'янки та Супранівка

14 червня селищний голова В.Дацко та заступник селищного голови І.Осадчук побували з робочою поїздкою в с.Кам'янки, де із старостою села А.Реусом обговорили питання ремонту дитячого садочка, ремонту дороги Кам'янки-Хмелиська, який проводить Підволочиський райавтодор та висловили ряд зауважень, які будуть враховані при подальшій роботі. Також побували на місцевому ставку, де спільними зусиллями агрофірми "Медобори", місцевими рибалками, підприємцем О.Мартинюком та місцевої влади було проведено заходи по попередженню падіння рівня води у ставку.

09:36 15.06.2016

Семінар з напрямку розвитку громади

13 червня 2016 року у рамках проекту організованого Асоціацією міст Польських та України при фінансовій підтримці Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії для того, щоб максимально ефективно запустити роботу громади.

18:49 13.06.2016