Свято останнього дзвоника

Селищний голова В.Дацко прийняв участь у святі останнього дзвоника в Підволочиській загальноосвітній школі №1.

16:48 01.06.2016

Підволочиський дитячий садок «Дюймовочка»

Підволочиський селищний голова В.Дацко та директор територіального центру О.Капелусь відвідали Підволочиський дитячий садок «Дюймовочка». Де зустрілися з завідуючою дитячого садка Скубяк І.В. і передали комплекти столів та стільців, та обговорили подальшу роботу щодо вирішення проблемних питань. Підволочиській селищні раді вдалося залучити кошти із Фонду регіонального розвитку для встановлення теплої підлоги у кімнатах дитсадка. Роботи найближчим часом розпочнуться.

08:47 01.06.2016

У дружніх зустрічах

21 травня у гімназії №6 м. Волочиськ пройшов «Турнір співдружності» з настільного тенісу серед спортсменів Підволочиського та Волочиського районів. Серед дівчат третє місце у Діани Перчук з Волочиська, друге Тетяна Антощук з Воробіївки. Переможцем турніру серед дівчат стала Олена Харчук з Пеньковець.  Чоловічі місця розподілилися так: на третьому місці Євген Козачук з Кам’янок, друге і перше відповідно у Володимира Матусяка та Валерія та Валерія Сліпченка з Волочиськ.

10:57 27.05.2016

Поїздка в Польщу

Днями Підволочиський селищний голова Віталій Дацко разом з начальником відділу організаційно-виконавчої роботи виконавчого апарату Підволочиської селищної ради разом з тим депутатом селищної ради Мар’яною Кузьмін повернулися з Польщі, де брали участь у проекті.

09:29 25.05.2016

Дитячі майданчики

В квітні-травні  були проведені ремонтні роботи дитячого майданчика у парку. А на центральній площі,  та біля будинку Школяра планується  встановлення дитячих майданчиків до Дня захисту дітей.

16:05 24.05.2016

Реконструкція очисних споруд

Підволочиська селищна рада замовила проектно-кошторисну документацію каналізаційно-очисних споруд. Проектом реконструкції каналізаційних очисних споруд передбачається улаштування будівель та споруд. Технологічне устаткування прийняте відповідно до технологічної потреби і проведених розрахунків з урахуванням сучасних технологій зменшення енергоємності, збільшення терміну експлуатації і спрощення обслуговування.  Очисні споруди за комплектовані сучасними компресорними обладнаннями «Lutos»  та насосним обладнанням «Foras».

09:45 24.05.2016

5 кубок Збруча з волейболу

7 травня у місті Волочиськ відбувся фінал 5 кубка Збруча з волейболу серед сільських команд Волочиського та Підволочиського району. Перемогу здобула команда села Качанівка, призери кубка 2 місце Городниця 3 місце Колодіївка.

15:15 23.05.2016