Підволочиський район, Тернопільська область

Новини громади

Семінар-нарада з діловодами селищної ради

Дата створення: 12:39 01.08.2019

1 серпня проведено семінар із діловодами селищної ради по питаннях: дотримання Інструкції з діловодства; роз’яснення Постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 року №74 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань військового обліку»; реалізація Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі; співпраці з громадською організацією «Відродження нації» щодо протидії торгівлі людьми.

РЕМОНТНІ РОБОТИ У ДРІГІЙ ПОЛОВИНІ ЛИПНЯ

Дата створення: 11:17 01.08.2019

Розпочато ремонт клубу в с.Хмелиська;

До уваги мешканців селища!!!

Дата створення: 11:59 31.07.2019

До уваги мешканців громади!

Дата створення: 15:45 30.07.2019

Шановні жителі Підволочиської громади, робочою групою з місцевого економічного розвитку, до складу якої увійшли представники різних цільових груп: місцевої влади, бізнесу, громадських організацій, молоді, освіти, визначено проект, який реалізовуватиметься в межах LED компоненту в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Таким проектом буде «Міський парк – громадський  простір, відкритий для мешканців та бізнесу», який передбачає облаштування відкритого громадського простору у центральному парку Підволочиська, який стане місцем зустрічі мешканців громади та місцевого бізнесу.

Ми відповідальні за тих, кого приручили

Дата створення: 15:20 18.07.2019

Днями селищний голова Віталій Дацко та інспектор з благоустрою Богдан Гац відвідали Центр післяопераційної реабілітації тварин у селі Дичків, з метою ознайомлення та вирішення проблеми безпритульних тварин у нашій громаді. На базі цього центру функціонує громадська організація «Ноїв ковчег», котра розпочала своє існування у серпні 2009-го року, її діяльність носить виключно соціальний характер із метою захисту безпритульних тварин, зокрема їх лікування, стерилізації, догляду та утримання. Догляд за тваринами здійснюють волонтери. Благодійність – цікава справа: людина, по факту, віддає – сили, час, кошти, а, насправді, отримуєш набагато більше – вдячність, відданість, можливість змінити чи навіть врятувати чиєсь життя.

П’ята підсумкова зустріч робочої групи з розроблення Стратегії розвитку

Дата створення: 10:46 18.07.2019

9 липня у Підволочиській селищній раді  відбулося V підсумкове засідання стратегічної групи із експертами DOBRE Ігорем Каспруком та Ґжегожем Дзіарскі.  Під час цієї зустрічі були обговорені конструктивні пропозиції, внесені під час громадського обговорення до проекту Стратегії сталого розвитку Підволочиської селищної ради Тернопільської області на 2019-2015 роки під час громадського обговорення.