Господарські роботи під час карантину

Незважаючи на обмеження господарських робіт під час  карантину через COVID-19, складну ситуацію по виконанню бюджету громади у Підволочиській громаді на протязі останнього місяця, крім дезінфікуючих заходів по боротьбі з вірусом та допомоги медичним працівникам в селищі та селах громади проходять господарські роботи по благоустрою, обкошування трави на території селища та сіл, на кладовищах та придорожніх смугах, проведені роботи по обслуговуванню штучного майданчика на стадіоні, ремонти громадських приміщень та інші роботи.

13:19 22.05.2020

У Рожиську карантин із користю

В селі Рожиськ карантинні умови використовують з користю. Оновлений дитячий майданчик чекає на дітвору. Староста села Олег Романюк активний у всіх справах: громадських, господарських та в культурно-масових.

08:59 20.05.2020

Відбулося чергове засідання сесії Підволочиської селищної ради

Сьогодні 18 травня відбулося чергове засідання сесії Підволочиської селищної ради. На порядку денному були питання затвердження звіту виконання селищного бюджету за І квартал 2020 року, затвердження реєстру майна, яке перебуває у комунальній власності та інші важливі питання. Важливим рішенням було  питання внесення змін до рішення Підволочиської селищної  ради від 18 грудня 2019 року №4233 "Про селищний бюджет на 2020 рік" , а саме виділити 400 тис гривень на заробітну плату медичним працівникам Підволочиської лікарні. Адже не всі знають, що дана галузь не фінансується належним чином.

20:12 18.05.2020