Підволочиський район, Тернопільська область

Новини громади

НОВИНИ В ОРІХОВЕЦЬКІЙ ЗОШ

Дата створення: 18:34 19.09.2019

Триває реформа освіти в нашій державі, Підволочиська громада не стоїть осторонь. Для того, щоб школярі та педагоги відчули зміни на краще, сьогодні передано комп'ютери та принтер в  Оріховецьку школу.  Директор та вчителі в свою чергу хизувалися гарним і креативним ремонтом в школі. Гордістю став спортзал, адже ще весною 2019 року в рамках конкурсу  "Учнівська ініціатива" учні цієї школи отримали 5 000 гривень на реалізацію власної ідеї, яка полягала в створенню молодіжного простору у шкільному спортзалі.

«Молодіжний працівник в ОТГ»

Дата створення: 16:48 17.09.2019

В Підволочиській громаді відбулася зустріч з програмним спеціалістом Тернопільського офісу DOBRE Наталею Стрельбіцькою, тренером ЗУРЦ Дмитром Якимцем та тренеркою програми Оксаною Салівончик «Молодіжний працівник» з працівниками будинків культури, бібліотек, загальноосвітніх шкіл, ліцею, представниками громадських організацій, новоствореної молодіжної ради, профільним заступником селищної ради, начальниками відділів  та спеціалістів, які працюють з молоддю. На зустрічі обговорювали молодіжну роботу в Підволочиській ОТГ та можливість стати учасником комплексної навчальної програми «Молодіжний працівник в ОТГ».

Ремонтні роботи станом на першу половину вересня

Дата створення: 15:48 11.09.2019

Завершилися ремонтні роботи  підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку;

Відкриття соціальної перукарні "Локон"

Дата створення: 12:13 11.09.2019

9 вересня  відбулося відкриття  соціальної перукарні  "Локон" на базі Підволочиського професійного ліцею.

«Гуртобус» у Підволочиську

Дата створення: 16:40 27.08.2019

23 серпня нашу Підволочиську громаду відвідав мандрівний автобус   «Гуртобус», від  фонду ІЗОЛЯЦІЯ, за підтримки у співпраці з Посольством США в Києві, це дійство було експериментальним проектом мобільності в регіонах України— Community Culture Bus. Мета проекту – популяризація сучасного мистецтва і культури серед населення віддалених населених пунктів України; підтримка децентралізації культурного сектору і стимулювання його розвитку в малих містах і селах.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В ПІДВОЛОЧИСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата створення: 16:08 27.08.2019

День Незалежності України – свято, яке відзначала наша Підволочиська громада  і вся  суверенна держава,     це – найголовніше свято нашої країни, яке є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу.

Велопробіг З KWIDZYNA до БАРУ

Дата створення: 12:09 27.08.2019

22-23 серпня через Підволочиськ подорожували велосипедисти з Польщі (м. Kwidzyn) до України (м. Бар, Вінницької області). Даний велопробіг приурочений Дням Незалежності України та Польщі