МАТЕРІВ, ЧИЇ СИНИ ЗАГИНУЛИ В АТО, ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ МАТЕРІ

Найщиріші слова вдячності Матерям, що виховали синів-патріотів, які віддали своє життя за Україну висловили очільники району:  голова Підволочиської ОТГ Віталій Дацко, його заступник Володимир Витрикуш, заступник голови Підволочиської РДА Назарій Хрущ, а також голова Підволочиської районної ради Ігор Монартович і голова Скориківської ОТГ Зіновій Потіха.  За кожним подвигом героя стоїть його Мати - водночас ніжна та неймовірно сильна жінка, яка, поклавши своє життя на виховання дитини, знайшла в собі мужність підтримати її у боротьбі з ворогом, оберігати своїми молитвами та батьківським благословенням. Ваша стійкість є не меншим подвигом, ніж стійкість Вашого сина у бою.  Низький уклін, Вам, Матері!

11:41 10.05.2020

НІКОЛИ ЗНОВУ 1939-1945

Сьогодні, з нагоди Дня пам’яті та примирення селищний голова Віталій Дацко із заступником Володимиром Витрикушем, головою Підволочиської РДА Борисом Онищуком та його заступником Назарієм Хрущом, молитвою та хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих та жертв у Другій світовій війні,  поклали квіти до меморіального монументу Перемоги.  Додамо, що цього року, День пам'яті та примирення  Підволочиськ  проводить за особливих обставин. Через епідемію коронавірусу масових заходів не буде. Однак, місцеві органи влади забезпечать індивідуальне привітання ветеранів району з нагоди Дня пам'яті і примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

18:16 08.05.2020

Міністерство охорони здоров’я оголосило громадське обговорення рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів

Проекти рекомендацій Головного державного санітарного лікаря щодо роботи ресторанів, непродовольчих магазинів, салонів краси, перукарень, об’єктів побутового обслуговування населення, нотаріусів, адвокатів, аудиторів в умовах дії карантину надало Міністерство охорони здоров’я України.

12:34 06.05.2020

Багато людей вже втомилися від карантину та обмежень під час епідемії вірус COVID-19.  Але Підволочиська громада продовжує заходи по дезинфекції вулиць селища та сходових кліток багатоповерхових будинків. Також продовжуємо допомагати нашим медикам, на сесії селищної ради були виділені кошти на частину заробітної плати медиків лікарні, забезпечуємо харчуванням чергових медиків інфекційного відділення. Чекаємо послаблення заходів проти вірусу, щоб запрацювали підприємці громади, які несуть великі збитки, так само як і бюджет громади. Але просимо дотримуватись карантину та  усіх правил безпеки.

10:29 02.05.2020

Розпочато роботу із розроблення Статуту Підволочиської селищної територіальної громади

Стаття 19 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» проголошує: «З метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування представницький орган місцевого самоврядування на основі Конституції України та в межах цього Закону може прийняти статут територіальної громади села, селища, міста».

16:50 27.04.2020

Бережемо найбільш вразливих

Як уже повідомлялося, у Підволочиському районі, зокрема, у селі Галущинці було виявлено перший випадок захворювання на COVID-19.   За загальними даними відомо, що велику небезпеку інфекція становить для будинків людей похилого віку. ‍Тому, з метою непоширення коронавірусної інфекції серед найбільшої зони ризику, у відділення стаціонарного догляду в с. Галущинці та Підволочиська, голова селищної ради Віталій Дацко від працівників Територіального центру (13 костюмів), та з одноденного заробітку (7 костюмів) передав захисні костюми, диззасоби та маски для персоналу.

10:40 25.04.2020

Oн-лайн нарада із керівниками загальноосвітніх закладів  Підволочиської громади

Сьогодні відбулася он-лайн нарада із керівниками загальноосвітніх закладів  Підволочиської громади. Розглядалися питання  проведення підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів та організованого завершення 2019-2020 н.р., особливості діяльності закладів освіти під час карантину та оплати праці працівникам, порядок зарахування учнів у перші класи, проведення ЗНО-2020, підсумки недавньої атестації педпрацівників, а також роз'яснення нового Закону України "Про повну загальну середню освіту" щодо переведення керівників ЗЗСО на строкові трудові угоди.  У нараді також брав участь селищний голова Віталій Дацко.

15:18 24.04.2020