Підволочиський район, Тернопільська область

Новини громади

До Дня Державного Прапора України

Дата створення: 14:16 23.08.2019

Сьогодні, 23 серпня Україна відзначає державне свято – День Державного Прапора.  З цієї нагоди біля пам’ятника Ангелу – Хоронителю зібрались усі небайдужі мешканці, керівники громади та району, щоб вшанувати  символ державності України. Це святиня свободи і мужності багатьох поколінь українців. Сьогодні цей прапор поєднує мільйони людей по всьому світу відданістю до України та надихає українців на героїчні вчинки та до невтомної праці задля її майбутнього.

Пластуни та велосипедисти Польщі та України спільно вшанували День Прапора України в Підволочиську

Дата створення: 12:23 23.08.2019

Сьогодні, 23 серпня 2019 року, пластуни станиці Підволочиськ національної скаутської організації України розпочали свій день з зустрічі з велосипедистами Польщі (м. Kwidzyn) та України (м. Бар) на центральній площі нашого містечка із вшануванням Державного Прапора та виконанням гімну України. Отримавши неочікувані подарунки від польсько-української групи велосипедистів учасники велопробігів вирушили по своїх маршрутах. Пластуни за маршрутом Підволочиськ – Збараж – Підволочиськ. Українсько-польська делегація продовжила свій маршрут до м. Бар Вінницької області. Бажаємо нашим велосипедистам щасливої дороги та незабутніх вражень.

Підтримка молодих спортсменів

Дата створення: 16:50 22.08.2019

Напередодні Дня Незалежності України відбулася зустріч із старшим тренером Підволочиської ДЮСШ Валерієм Колотієм, який розповів про свою тренерську роботу у спортивній школі, у якій він працює вже 22 роки, за цей час він виховав не одне покоління  талановитих спортсменів.  Основним завданням, яке він поставив перед собою є виховання і розвиток спортивних здібностей юних футболістів.

«АЙСЕК» в Підволочиську

Дата створення: 16:39 21.08.2019

В приміщенні селищної ради  відбулася зустріч молоді з іноземними волонтерами з Китаю та Туреччини Всеукраїнської молодіжної громадської організації «АЙСЕК в Україні» у м. Тернополі.

Урочиста академія «Парох Майданку» - отець Омелян Ковч

Дата створення: 14:28 21.08.2019

18 серпня 2019 року в Підволочиську відбулася урочиста академія «Парох Майданку», приурочена 135-річчю від дня народження, 75-річчю від дня смерті, 10-річчю проголошення Блаженним Священномучеником  та визнання покровителем душпастирів УГКЦ о. Омеляна Ковча.

Ремонтні роботи у другій половині серпня

Дата створення: 16:08 20.08.2019

Продовжується ремонт клубу в с.Хмелиська;

До уваги мешканців селища!!!

Дата створення: 11:12 20.08.2019

До уваги мешканців селища, повідомляємо, що  21.08.2019р. з 12:00 до 16:00 год. буде відключено постачання електроенергії по вулиці Лисенка буд. 27,29 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт.

Впливай на бюджет своєї громади!

Дата створення: 10:50 09.08.2019