Підволочиський район, Тернопільська область

Новини громади

До уваги мешканців селища!!!

Дата створення: 12:03 05.08.2019

Семінар-нарада з діловодами селищної ради

Дата створення: 12:39 01.08.2019

1 серпня проведено семінар із діловодами селищної ради по питаннях: дотримання Інструкції з діловодства; роз’яснення Постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 року №74 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань військового обліку»; реалізація Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі; співпраці з громадською організацією «Відродження нації» щодо протидії торгівлі людьми.

РЕМОНТНІ РОБОТИ У ДРІГІЙ ПОЛОВИНІ ЛИПНЯ

Дата створення: 11:17 01.08.2019

Розпочато ремонт клубу в с.Хмелиська;

До уваги мешканців селища!!!

Дата створення: 11:59 31.07.2019

До уваги мешканців громади!

Дата створення: 15:45 30.07.2019

Шановні жителі Підволочиської громади, робочою групою з місцевого економічного розвитку, до складу якої увійшли представники різних цільових груп: місцевої влади, бізнесу, громадських організацій, молоді, освіти, визначено проект, який реалізовуватиметься в межах LED компоненту в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Таким проектом буде «Міський парк – громадський  простір, відкритий для мешканців та бізнесу», який передбачає облаштування відкритого громадського простору у центральному парку Підволочиська, який стане місцем зустрічі мешканців громади та місцевого бізнесу.

Ми відповідальні за тих, кого приручили

Дата створення: 15:20 18.07.2019

Днями селищний голова Віталій Дацко та інспектор з благоустрою Богдан Гац відвідали Центр післяопераційної реабілітації тварин у селі Дичків, з метою ознайомлення та вирішення проблеми безпритульних тварин у нашій громаді. На базі цього центру функціонує громадська організація «Ноїв ковчег», котра розпочала своє існування у серпні 2009-го року, її діяльність носить виключно соціальний характер із метою захисту безпритульних тварин, зокрема їх лікування, стерилізації, догляду та утримання. Догляд за тваринами здійснюють волонтери. Благодійність – цікава справа: людина, по факту, віддає – сили, час, кошти, а, насправді, отримуєш набагато більше – вдячність, відданість, можливість змінити чи навіть врятувати чиєсь життя.