Новини

ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ФРУКТІВ ТА ОВОЧІВ ЗАКЛАДАМИ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ ХАРЧОВИМИ ПРОДУКТАМИ ПІД ЧАС КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України інформує щодо питань реалізації фруктів та овочів закладами роздрібної торгівлі харчовими продуктами під час дії карантинних обмежень.

14:43 22.04.2020

Оперативна інформація по Підволочиській громаді

В Підволочиському районі станом на 11.00 год. 22 квітня 2020 року маємо 1 лабораторно підтверджений випадок  COVID-19. Встановлюється коло контактних осіб для відібрання біоматеріалу.  Хворий житель села Галущинці захворювання лабораторно підтвердили у державній установі "Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України". Більшість з нас схильна думати, що біда може статися «десь  далеко», «з кимось», але тільки не з нами. Заперечення і невизнання потенційної проблеми породжує відчуття оманливої безпеки. Багатьом не подобається носити маски  - ніби в них важко дихати. Хтось нехтує дистанцією у чергах, бо хоче скоріше завершити покупки. І пам’ятайте, важко дихати не в масці  - важко дихати із запаленням. Нагадуємо: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтесь вдома! Самоізоляція - найдієвіший  спосіб убезпечення себе від інфікування. Бережіть себе. #StopКоронавірус

13:08 22.04.2020

Збережемо здоров’я медиків

Цими днями у Підволочиську центральну районну лікарню, центр первинної медико-санітарної допомоги та екстрену (швидку) допомогу, голова Підволочиської ОТГ Віталій Дацко вручив захисні костюми, котрі передав нашим медикам уродженець Підволочиська, керівник компанії «Тернохолод» Олександр Льотковський.

16:29 21.04.2020

Дякуємо, шановні медики, за Вашу працю!

Напередодні Великодня в цеху хлібзаводу в ТЗОВ "АГРОБІЗНЕС"  отець Микола освятив великодні паски. На це дійство завітав голова Підволочиської громади Віталій Дацко. Який передав уже освячені пасочки, від керівника хлібзаводу Олега Собуцького, нашим медикам центру первинної медико-санітарної допомоги, а також у ФАПи громади.  Також, Віталій Геннадійович передав великодню випічку у дитячий будинок сімейного типу сім'ї Рожицьких.

10:38 17.04.2020

Парламент збільшив штрафи за спалювання сухої рослинності в екосистемах України

На позачерговому засіданні 13 квітня 2020 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та а або пошкодження об'єктів рослинного світу» (№2339).

15:11 14.04.2020